Produkto aprašymas

Prašome atkreipti dėmesį, kad pro:

Kainos patvirtinimo: parduotuvėje prekių kainos pirkti kiekis, rinkos veiksniai, o keisti laikas nuo laiko, pro fotografuotas prieš ir po parduotuvės tyrimo patvirtinimą, ir tada fotografavo produktus.

Siuntos patvirtinimo: LCD ekranas yra trapi, Ekranas pardavimui, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas gabalas Yra puikus ekranas (nėra šviesos Linija / Baltas ekranas Watermark / nulio ir t.t., pvz., blogas, prieš išvežant bandymo GERAI re pakuotės, blogi produktai negali būti saugomi sandėlyje, durys, kokybe, prašome jus nesijaudinkite , bendrovės išduotą kurjerių įmonės. (numatytasis SF express)

Gavimo patvirtinimas: silpnos produktų, turėtų atkreipti dėmesį į tikrinimo prieš pasirašant, turi būti priešais kurjerių norėdami atidaryti paketo atidžiai patikrinti, ar produktas yra pažeisti kaulų lūžių, Jei yra žala sugadintas arba nesuderinamas su aprašymas, trūksta problemų , prašome nedelsiant kreiptis į parduotuvę, pvz., ženklas ir rado sugadintas sugadintas arba nesuderinamas su aprašymas, trūksta problemų, problema yra ne per garantijos, Prašome, atleisk mūsų parduotuvėje nėra atsakinga už visų atsakomybė , Parduotuvė turi teisę šis Atsisakė priimti situaciją .

Po pardavimo patvirtinimo: Gauti kabelį arba ekrane arba paliesti ekrane po pirmojo nereikia suknelė mašina, bet išimti pagrindinę plokštę. Kabelio ar ekranas jungtis ant plokštės, bandykite, bandykite išvalyti ekraną kabelį arba, jei yra problema. Tikrai ne problema vėl įrengti, sumontuoti korpuso, bet kabelį arba ekranas talpa, įrengtas po shell kabelį arba rodyti ne grįžti. Kol kokybės problemų, ne išpakavimas, nėra įdiegtas, ar ekranas be lenkiantis kabelį per 7 dienas galite grąžinti per 15 dienų garantija.

, 2415

Kontaktai: lapai

15989558067

  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 22cm x 22cm x 12cm (8.66in x 8.66in x 4.72in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

  • Produkto Tipas: Planšetinio kompiuterio LCD
  • Prekės Pavadinimas: lanjuu

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias