Nemokamas Pristatymas 3.0 mm 10 Metrų SM Simplex, LC/UPC LC/UPC LC-LC Fiber Optic Patch Cord Jumper Kabelis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€15.72

Produkto aprašymas

Nemokamas Pristatymas 3.0 mm 10 Metrų SM Simplex, LC/UPC LC/UPC LC-LC Fiber Optic Patch Cord Jumper Kabelis

Savybės: --- Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE

Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo tinklų; Bandymų įranga; Patalpų įrengimas; Wide Area Networks;

Specifikacija:

Parametras

Vienetas

FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Įterpties nuostoliai(tipinis)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Grįžti nuostolių

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Veiklos bangos ilgis

nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Pakeičiamumas

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibracija

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Darbinė temperatūra

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Laikymo temperatūra

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabelio skersmuo

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

LC/UPC-LC/UPC-SM-Simplex-3.0 mm-10m fiber optic Patch Cord. Jungtys: LC LC Core: Vienos rūšies Pluošto Tankis: Simplex Apdaila/Dydis: UPC lenkijos Ilgis: 10 m(s) Skersmuo 3mm Kokybė:1pcs

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

  • Pluošto skersmuo: 3mm
  • Pluošto ilgis: 10m
  • Modelio Numeris: pleistras laido
  • Lenkijos Pabaigos Veido: UPC
  • Punktas: LC/UPC-LC/UPC fiber optic patch cord
  • Medžiaga: PVC
  • spalva: Geltona
  • režimas: Singlemode , simplex
  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias